Відповідно до Закону України «Про Захист Прав Споживачів» від 19.03.1994 року №172, ми надаємо нашим клієнтам можливість обміну та повернення товару непродовольчого призначення належної якості, якщо він не відповідає вашим очікуванням за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не відповідає призначенню. Такий обмін чи повернення можна здійснити протягом чотирнадцяти календарних днів, не рахуючи дня покупки, за умови виконання усіх вимог, передбачених Законом.

Обміну та поверненню підлягають товари належної якості, які не були у використанні. Товар повинен відповідати критеріям наявності:

 • відсутність слідів використання, таких як подряпини, сколи, потертості;

 • збереженість комплектації, цілісність всіх компонентів упаковки;

 • наявність ярликів, заводського маркування;

 • наявність оригінального документа, що підтверджує покупку.

Будь-яке порушення цих умов може призвести до відмови в обміні або поверненні товару.

Процедура обміну та повернення товару належної якості

 1. Зверніться до контакт-центру інтернет-магазину Look-Feel-Live-3D та надайте інформацію, яку у вас запитає менеджер інтернет-магазину.

 2. Після узгодження відправте товар за даними, які вам надасть менеджер. У випадку отримання замовлення за допомогою служби доставки Нова пошта, повернення товару належної якості здійснюється протягом 14 днів в рамках послуги “Легке повернення” за допомогою служби доставки Нова пошта безкоштовно. Детальніше з умовами надання послуги можна ознайомитися за посиланням. У випадку отримання замовлення за допомогою служби доставки Укрпошта, повернення товару належної якості здійснюється протягом 14 днів​​ за рахунок клієнта.

 3. Повернення коштів здійснюється на рахунок, з якого була проведена оплата замовлення, протягом 14 днів після отримання товару продавцем. 

Процедура обміну та повернення товару неналежної якості

Перевіряйте товар при отриманні в присутності представників служби доставки. У випадку, якщо товар пошкоджений, клієнт має повідомити про це контакт-центр інтернет-магазину Look-Feel-Live-3D, зафіксувати акт-претензію до перевізника та відмовитися від отримання товару. Інтернет-магазин Look-Feel-Live-3D не несе відповідальність за пошкоджений товар у випадку, якщо клієнт не перевірив товар при отриманні і виявив пошкодження товару, які були завдані в процесі його транспортування.

У випадку, якщо виробничий брак було виявлено в процесі використання товару за призначенням, ви маєте право протягом 14 днів з моменту отримання товару здійснити повернення/обмін товару неналежної якості. 

 1. Зверніться до контакт-центру інтернет-магазину Look-Feel-Live-3D та надайте інформацію, яку у вас запитає менеджер інтернет-магазину.

 2. Після узгодження відправте товар за даними, які вам надасть менеджер. У випадку отримання замовлення за допомогою служби доставки Нова пошта, повернення товару належної якості здійснюється протягом 14 днів в рамках послуги “Легке повернення” за допомогою служби доставки Нова пошта безкоштовно. Детальніше з умовами надання послуги можна ознайомитися за посиланням. У випадку отримання замовлення за допомогою служби доставки Укрпошта, повернення товару належної якості здійснюється протягом 14 днів​​ за рахунок клієнта. Кошти за доставку повернення/обміну будуть відшкодовані у випадку підтвердження браку.

 3. Протягом 7 робочих днів після отримання повернутого товару інтернет-магазин проводить перевірку. Результат буде повідомлений після повної перевірки.

 4. Повернення коштів здійснюється на рахунок, з якого була проведена оплата замовлення, протягом 7 днів після проведення діагностики товару. Зверніть увагу: повернення коштів здійснюється тільки у випадку підтвердження виробничого браку за результатами повної перевірки. У випадку відсутності браку, товар відправляється назад клієнтові без компенсації вартості доставки.