,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Щодня з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Каталог пластин для 3D-принтерів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові
Відображення:

Пластина для 3D-принтера — знайдеться на будь-який смак

Стіл для 3D-принтера є одним із найважливіших компонентів. Його основна функція — забезпечити рівну та гладку поверхню, до якої надійно прилипне перший шар філаменту під час друку. Сьогодні існує величезна кількість варіантів столів, при чому усі з різними функціями, розмірами та іншими характеристиками. У цій статті ми розглянемо, який магнітний килимок для принтера обрати, щоб він задовольняв ваші задачі як 3д-мейкера.

Вибір покриття

  • Скло — найпоширеніший матеріал килимка для бюджетних принтерів. Більшість скляних поверхонь виготовляються із загартованого скла з карборундовим покриттям, яке запобігає деформації в процесі друку. Варто зазначити, що скляну накладку доведеться кріпити спеціальними затискачами, оскільки вона не є магнітною і не має додаткового кріплення.
  • Гладенька PEI-поверхня з пружинної сталі — це відносно нове, але вже достатньо популярне рішення. Матеріал гнучкий та містить магніти, а тому легко кріпиться та знімається з обладнання. Гнучкість — одна з найбільших переваг, адже вона дозволяє в один легкий згин зняти готові деталі. Також PEI характеризується чудовою адгезією в тандемі з більшістю філаментів, зокрема PLA, ABS, PETG, TPU тощо. 
  • Текстурована сталева PEI-пластина має такі ж переваги, як і попередній варіант, проте на ній ви можете побачити різні текстури, які відбиваються на друкованих деталях. До речі, текстурованість допомагає ще легше знімати готові моделі.
  • Підкладка для принтера G10 — не така відома, як попередні зразки, але відрізняється чудовими характеристиками. Цей пластик схожий на вуглеволокно, він жорсткий і дуже міцний, тож вам не доведеться хвилюватися про випадкове пошкодження поверхні.
  • Поліпропілен або PP — це напівпрозорий пластик. Він напівгнучкий, тому трохи згинається для полегшення зняття моделей. Поліпропілен здатний витримувати температуру до 120°C, проте його дуже просто ненароком пошкодити, а кожна подряпина буде відображатися на вашому друкові. 
  • PEO-плівка використовується в парі з PEI. Вона наноситься більше для естетики, адже демонструє голографічний візерунок, що нагадує шестикутники. Вони створюють блискучу та привабливу основу на друкованих частинах.
  • PEY-плівка демонструє візерунок зірочок і крапок, які будуть яскраво сяяти. Різні кольори будуть відображатися під різними кутами і скопіюються на низ ваших виготовлених частин.
  • H1H та H5H — це плівка з голографічною геометрією, зокрема з прямими довгими смугами або такими, що перетинаються між собою. Вона стійка до високої температури в 200°C. 
  • Пластина для 3д-принтера PET візуально нагадує вуглецеве волокно, що забезпечує виразну візуальну привабливість. Вона витримує до 120°C і найкраще працює з PLA-пластиком. 

Тепер ви знаєте трішки більше та зможете точно визначити, яка накладка для платформи 3д-принтера підійде саме вам. А купити пластину для 3д-принтера можна на офіційному сайті lfl3d.com. Інтернет-магазин Look-Feel-Live-3D — ваш надійний постачальник товарів для 3д-друку в Україні. Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб не пропустити анонси та випуск новинок від світових виробників та отримувати спеціальні пропозиції для вигідних покупок. Вдалого шопінгу!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie.