,
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Щодня з 9:00 до 19:00

0
Мій кошик

Каталог ABS філаменту від Polymaker

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Доступний ABS пластик від Polymaker в Україні

Компанія Полімейкер займає почесне місце в індустрії 3D-друку, адже виготовляє безліч якісних продуктів для 3д-мейкерів вже понад 10 років поспіль, а також тримає курс на сталий розвиток в екології та турботу про довкілля. У цій статті ми говоримо ABS-філамент від Polymaker та його особливості.

Філамент PolyLite™ АБС від Полімейкер виготовляється зі спеціальної полімеризованої смоли, яка має значно нижчий вміст летючих речовин порівняно з традиційними смолами. Він забезпечує відмінну якість з мінімальним викидом неприємних запахів під час друку. Поєднуючи ударо- та термостійкість в діапазоні орієнтовно 100˚C, PolyLite ABS є хорошим вибором для створення механічних деталей, робототехніки, функціональних прототипів або запасних частин для побутової техніки. Такий пластик для 3д-друку також може піддаватися постобробці для досягнення максимально точних результатів роботи.

В асортименті виробника ви знайдете цю серію у чотирьох кольорових розгалуженнях:

 • Стандартне — понад двадцять класичних кольорів на будь-який смак.
 • Космічне — п’ять варіацій із вкрапленнями блиску, які нагадують зоряне небо.
 • Неонове — чотири яскраві та насичені кольори, а саме салатовий, жовтий, помаранчевий та малиновий.
 • Металік — два ефектні варіанти: синя та зелена металізовані мононитки.

На сьогодні АБС-пластик представлений у трьох вагових категоріях, а саме 1, 3 та 5 кг. Ви можете обрати маленьку котушку для тестування або ж одразу велику, якщо точно знаєте, який матеріал вам потрібен та під які задачі.

 • Який 3D-принтер підходить для 3D-друку філаментом PolyLite™ ABS?
  • Залежно від величини виробів, які ви плануєте виготовляти, вам може знадобитися закритий 3д-принтер або навіть камера з активним нагріванням. Загалом 3D-принтер без корпусу з нагріванням столу до 90˚C і температурою 3д-друку 260˚C може працювати з моделями, меншими за розмір яблука. Для більших виробів вам знадобиться закритий принтер, а для моделей розміром понад 20 см обирайте камеру з активним нагріванням до 70˚C і вище.
 • Чи можна обробляти АБС пластик ацетоном?
  • Так, саме PolyLite™ABS можна. Проте зверніть увагу на те, що ацетон — це небезпечний хімікат, тому, будь ласка, поводьтеся з ним обережно, дотримуючись необхідних заходів безпеки та використовуйте засоби індивідуального захисту.
 • Наскільки висока термостійкість матеріалу?
  • Polymaker ABS — дуже хороший термостійкий продукт. Температура теплового відхилення нижче 0,45 МПа становить близько 100°C.

Особливістю продукції Полімейкер також є пакування. Після переходу компанії до сталого розвитку пластикові котушки були замінені на паперові. Тепер вони більш легко піддаються сортуванню та переробці. А за кожну продану одиницю товару із серії PolyTerra™ PLA виробник висаджує одне дерево, яке по досягненню зрілості здатне всмоктувати 22 кг вуглекислого газу щороку. Такий підхід є дуже цінним в період, коли спостерігається нестабільність чистоти навколишнього середовища. Тож обирайте еко-френдлі товари, які принесуть користь не лише вам особисто, а й глобально нашій планеті. Купити ABS філамент від Polymaker можна на сайті офіційного партнера та дистриб’ютора бренду — Look-Feel-Live-3D. Приємних покупок!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie.